среда, 10 декабря 2014 г.

                     У Києві успішно стартував 5-й спеціалізований семінар «Як підключити об'єкти відновлювальної енергетики до мережі і отримати «зелений» тариф»
 10 грудня в Києві почав роботу вже п’ятий спеціалізований семінар, присвячений ефективній реалізації проектів відновлюваної енергетики та "зеленого" тарифу.
Організатором семінару є Центр Інноваційного Бізнесу (IBCentre) і Асоціація учасників ринка альтернативних видів палива та енергії України (АПЕУ). Генеральним партнером є Helios Strategia. Захід проходить за офіційної підтримки Міжфракційної парламентської групи "За енергетичну незалежність України" та Державного агентства енергоефективності та енергозбереження. Генеральний інформаційний партнер – газета "Капітал".
"Зараз в Україні немає іншої альтернативи, крім відновлювальних джерел енергії. Ми будемо активно просувати новий закон про "зелений" тариф, що не вдалося зробити раніше", - заявив під час відкриття семінару Олександр Домбровський, голова міжфракційного депутатського об'єднання "За енергетичну незалежність України".
Сергій Савчук,  голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження нагадав про Національний план дій із відновлювальної енергетики на період до 2020 р., що був затверджений у жовтні і успішно представлений нещодавно в Австрії. Планом передбачено заходи щодо досягнення в 2020 році 11% частки енергії отриманої з відновлюваних джерел енергії, у кінцевому енергоспоживанні країни, що аналогічно використанню майже 9,2 млрд. м3 природного газу. "План створює сприятливі умови для залучення інвестицій у дану сферу, сприяє скороченню споживання природного газу, покращенню екологічної ситуації, підвищенню рівня розвитку сфери виробництва енергоносіїв до вимог ЄС, а також підвищенню рівня конкурентоспроможності вітчизняної економіки", додав Сергій Савчук.
Серед доповідачів Семінару: представники ЄБРР, ДП "Енергоринок", Schneider Electric в Україні, Helios Strategia в Україні, Асоціації учасників ринку альтернативних видів палива та енергії України (АПЕУ) та ін.
Метою проведення даного семінару є надання компаніям і організаціям ефективного керівництва з отримання "зеленого" тарифу, забезпечення ефективної взаємодії з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) при отриманні "зеленого" тарифу та практичні поради щодо реалізації проектів у сфері відновлюваної енергетики.
 За детальною інформацією звертайтеся, будь ласка, до менеджера проекту Каріни Бічко за тел.: +38 044 383 03 56 чи по e-mail: karina.bichko@ibcentre.org

Офіційна сторінка заходу: rencentre.com/greentariff

Комментариев нет:

Отправить комментарий